Brand Week Istanbul’u takip etmeniz için 5 neden

Bu 5-9 Kasım tarihleri arasında "Ideas without borders" temasıyla gerçekleşecek Brand Week Istanbul'u izlemek için pek çok nedenden beş tanesi karşınızda.
01.10.2018 - 10:00

Brand Week Istanbul 5-9 Kasım tarihleri arasında “Ideas without borders” temasıyla gerçekleşecek. Brand Week Istanbul’u izlemek için 100 neden sayabilirim. Şimdilik beş tanesiyle yetineyim.

1. Farklı ajans modelleri

Başarısı kanıtlanmış ajans modellerini irdeleme şansımız olacak. Çoğu seminer olan bu oturumlarda öne çıkacak isimler şöyle:

  • Anselmo Ramos – GUT, Kurucu, Chief Creative Officer
  • Kyoko Yonezawa – Dentsu, Creative Technologist
  • Karina Wilsher – Anomaly, Partner, Global COO
  • Les Binet – adam&eveDDB, Head of Effectiveness
  • Richard Shotton – Manning Gottlieb OMD, Head of Behavioural Science
  • Shelina Janmohammed – Ogilvy Noor, Başkan Yardımcısı
  • Thomas Müller – Fjord EALA, General Manager
  • Paul Eneroth, Forsman & Bodenfors, Creative Colleague
  • Lucio Rufo – R/GA London, Yönetici Kreatif Direktör

Brand Week Istanbul'u takip etmeniz için 5 neden

2. Bolluk paradoksu

Günümüzün en büyük problemlerinden biri bolluk. Bilgiden metaya, her alanda seçim yapmak zorundayız. “Paradoks of Choice” kitabının yazarı ünlü profesör Barry Schwartz uzun yıllardır ağırlamak istediğimiz bir konuşmacıydı. Hayalimiz gerçek oluyor. Üstelik kitabını da yeniden basarak sizlerle buluşturacağız.

3. Kriz dönemlerinde pazarlama

Maarten J. Gijsenberg, Hollanda Groningen Üniversitesi’nden. Araştırmaları ağırlıklı pazarlama kararlarının ekonometrik modellemesine (yatırımların zamanlaması ve büyüklüğü) ve bu kararların etkinliğine odaklanıyor. Gijsenberg’in seminerinin yanı sıra geçmiş yıllarda kriz dönemlerinde büyüyen bazı markaların hikâyelerini de dinleme fırsatımız olacak.

4. Brand Week Gastro

Brand Week Gastro sahnesinde sınır tanımayan şefler, sınır tanımayan lezzetlerin yanı sıra teknolojinin gıda sektörünün geleceğine etkisini onlarca konuşmacının yorumlarıyla belirleyeceğiz.

"Müşterileriniz yürüyüp gidebilirler, peki ya hayranlarınız?"

5. Brand Week Istanbul seminerleri

7-9 Kasım tarihlerinde yetkinliğini geliştirmek isteyenler için 50’den fazla seminer gerçekleştireceğiz. Kriz dönemlerinde pazarlama, UX, CX, yaratıcı data kullanımı ve daha onlarcası. Önemli seminerlerimizden biri de Walt Disney’in efsane tasarımcısı, animasyon sanatçısı Eric Goldberg’in semineri. Goldberg; Aladdin, Pocahontas, Hercules gibi efsane filmlerin yaratıcısı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.