Brand Week Istanbul’da yarın sizi neler bekliyor?

Yarın BWI'da günlerden Marketing Day.

17.11.2015 - 21:52 | Arzu Nilay Kocasu

Brand Week Istanbul başlıyor!

Haftanın ilk günü Marka İkonları Yürüyüşü ile başlayan yılın en ilham verici etkinliği Brand Week Istanbul, Marketing Day kapsamında ziyaretçilerini yarın saat 8:00 itibarıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ağırlamaya başlıyor.

Oturumlar, seminerler, konuşmalar, deneyim alanları ve kitap imzalarıyla dolu dolu geçecek Marketing Day’e saatler kala, günün öne çıkan isim ve aktivitelerine hızlıca bir göz atmanın tam zamanı.

Yıldızlar yeryüzüne iniyor

Robert Cialdini’den Acun Ilıcalı’ya; Hulusi Derici’den İrem Derici’ye; yaratıcı sektörlerin yıldız isimleri Marketing Day ile birlikte yeryüzüne inmeye başlıyor. Robert Cialdini dinleyicileri “Belirsizlik Ortamında İknanın Gücü”ne ikna edecek, Acun Ilıcalı ise “Tutan Formatı Bulmak” hakkında ipuçları verecek. Reklam ve müzik dünyasının başarılı isimleri Hulusi Derici ve İrem Derici ise “Konumlandırmada Derici Ekolü”nü anlatacaklar.

Kitap kurtlarına iyi haber

Seminer ve oturumlar bir yana, Robert Cialdini ve Patrick Renvoisé okurlarına iyi bir haberimiz var. Usta isimler, Marketing Day’de kitaplarını imzalamak için MediaCat Kitap Standı’nda olacaklar.

Etkinlik çerçevesinde gerçekleşecek D&R imza günlerindeyse Ayşe Kulin okurlarıyla buluşacak.

Paralel oturumları unutmayın

Etkinlik boyunca katılımcıları birden fazla seçenek bekliyor: Ana oturumlara paralel olarak yürütülecek sertifikalı Business Storytelling ve NöroMarketing Oturumları’nın yanı sıra Sports & Brand Oturumu ve etkinliğin tamamına yayılacak Marka Konseyi semineri “Kasenin Dışından Düşünmek”i de Marketing Day listenize eklemeyi unutmayın.

Farklı deneyimler için Deneyim Alanları

Escapist tarafından Brand Week Istanbul’a özel olarak tasarlanan Escapist Academy kaçış oyunu, Felis’in 10’uncu yılına özel hazırlanan Felis 10. Yıl Sergisi, D&AD Screening ve D&R imza günleri… Hepsi deneyim alanlarında, gün boyunca meraklıları tarafından keşfedilmeyi bekleyecek.

Kendi Brand Week Istanbul ajandanızı oluşturun!

Mobil uygulamamızı indirerek yoğun program içerisinde takip etmek istediğiniz oturumları belirleyebilir, kişisel takviminizi oluşturabilirsiniz. Android cihazlar için buraya, iOS cihazlar için buraya tıklayın.

Marketing Day hakkında daha detaylı bilgiye ve etkinlik programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yarın görüşmek üzere!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.