MediaCat

‘Asıl içerik üreticisi gazetedir’

Selçuk Tepeli Lovemarks Day’de katılımcılara gazetenin değerini hatırlattı.

‘Asıl içerik üreticisi gazetedir’

Lovemarks Day‘de Matt Quinn ve Martha Stewart‘ın ardından sahneye çıkan Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Tepeli, “Gazete bir stil objesidir” başlıklı konuşmasına “başka yerde kuşağı”nın mensupları olduğumuzu söyleyerek başladı.

Selçuk Tepeli Brand Week Istanbul'da katılımcılara gazetenin değerini hatırlattı.

Tepeli bu kuşağı şu şekilde tanımladı: “Ne a noktasında ne b noktasındayız. Olmamız gereken yerde olduğumuzu düşünüyoruz fakat tabii ki bu bir avuntu. Her şeye yetişmemiz, her şeyi bilmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Tabii ki bugünün şartlarında her şeye yetişme şansımız yok. Bu nedenle hız artık bizim için her şey.”

Tepeli, gazete ve dijital üzerine yoğunlaştığı konuşmasında internet sitelerinde ve televizyon haberlerinde gazete haberlerinin çalınarak kullanılmasına sitem ederek gazetenin asıl içerik üreticisi olduğunu vurguladı ve yatırımların dijitalle sınırlı kalmayıp gazeteciliğe de yapılması gerektiğini sözlerine ekledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.