Ve Brand Week Istanbul başladı!

Açılışı şenlendiren İkonlar Yürüyüşü, Kanyon ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

03.11.2014 - 14:42 | MediaCat

Brand Week Istanbul Marka İkonları Yürüyüşü, Kanyon ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama iletişimi organizasyonu Brand Week Istanbul, “Marka İkonları Yürüyüşü” ile başladı. Bugün öğle saatlerinde Kanyon‘da gerçekleşen; ulusal ve uluslararası pek çok markanın sevilen ikonlarını bir araya getiren yürüyüş, etkinlik ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşattı.

Coca-Cola‘nın Kutup Ayısı, Arçelik‘in Çelik’i, Algida‘dan Max ve Leena, Opet‘in Opedo’ları, Cheetos‘un Chester’ı, TTNET‘in Tekno Tekir’i, Domestos mikrobu, Michelin‘in Türkiye’de Lastik Adam ismiyle andığımız Bibendum’u, Aras Kargo‘nun Araslar’ı, Adel‘in Harikalar Diyarı’nın sevimli kahramanları, Banvit‘in ikonu Lezzetçibaşı, mizah markaları arasına yeni katılan Süper Penguen ve daha nice ikon, bugün eğlenceli ve kalabalık bir seremoniyle İstanbullularla buluştu.

Marka İkonları Yürüyüşü gün içinde yine Kanyon’da saat 18.00’de ve 8 Kasım Cumartesi günü Bağdat Caddesi‘nde birer kez daha gerçekleşecek. 8 Kasım’a dek sürecek Brand Week Istanbul hem pazarlama sektörü uzmanlarını hem de yaratıcılığa değer veren herkesi bir hafta boyunca bir araya getirecek.

Brand Week Istanbul’la ilgili detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilir, etkinliği Twitter’dan @brandweekist hesabı ve #BrandWeek2014 etiketi ile takip edebilirsiniz.

[GaleriEkle url=”marka-ikonlari-yuruyusu-2014″]

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.