MediaCat

Brand Week Istanbul gastronomi dünyasını ağırlıyor

Brand Week Istanbul’un bu yılki yeniliklerinden Brand Week Gastro sahnesi, gastronomi dünyasının sınır tanımayan hikâyelerine ve şeflerine ev sahipliği yapacak.

Brand Week Istanbul gastronomi dünyasını ağırlıyor

Brand Week Istanbul bu yıl ilk kez gastronomi dünyasını; Türkiye’nin en ünlü şefleri, bu devasa alanı yukarıya taşıyan tüm markaları, inovatif start-up’ları ve onun parçası olan influencer ekosisteminin en ünlü yüzleriyle birlikte ağırlıyor. Brand Week Istanbul’un ev sahipliğini yapan Zorlu PSM’de Meydan Fuaye alanında yer alacak Brand Week Gastro sahnesi, Eat Brand Love mottosuyla 7-8-9 Kasım tarihlerinde gastronomi dünyasının sınır tanımayan hikâyelerini paylaşacak. Brand Week Gastro’da ilk kez gastronominin pazarlama tarafı en güçlü isimleriyle tartışılacak ve benzersiz bir deneyim, tadım ve hikâye evrenine ev sahipliği yapacak.

Sınır tanımayan fikirlerin gastronomi dünyasıyla bir araya geldiği Brand Week Gastro’da gün boyunca konuşmacılar, paneller ve deneyimsel tadım seansları olacak. Brand Week Gastro sahnesinde; geçmişten günümüze bölgelere ait markalaşma hikâyeleri ve Türk mutfağının markalaşma yolunda nasıl hareket etmesi gerektiği, gastronomi turizminde teknolojinin ve sosyal medyanın yeri, tat algımız, sokak lezzetleriyle markalaşmak, Türk mutfağının geçmişi ve bugünü ve yemekte duygusal pazarlama gibi ilgi çekici başlıklar ele alınacak.

Deneyimsel tadımlar

Brand Week Gastro’nun deneyim alanlarında markalar kendi içerik kurgularıyla yer alacaklar. Yani markalar deneyim alanlarında her zamankinden farklı olarak, ürün tanıtımlarıyla değil yaşattıkları sıradışı tadım deneyimleriyle yer boy gösterecekler. Bu deneyimsel kurgularda ziyaretçiler; beş duyuda zeytinyağı tadımı, fine dining şeflerden sokak lezzetleri tadımları ve inovatif sunumlar gibi çok farklı tecrübeler yaşayacaklar.

Üç gün boyunca gastronomi dünyasının tüm paydaşlarını Brand Week Istanbul katılımcılarıyla bir araya getirecek olan etkinliğin önemli ayaklarından birini de ekosistemin yeni nesil yüzleri ve fikirlerini meydana getiren start-up’lar oluşturacak. Plus Kitchen, Ek Biç Ye İç ve Fazla Gıda gibi yenilikçi yüzler, katılımcılara gastronomi evrenindeki yenilikleri anlatacak. Yeme içme dünyasını hareket ettiren markaları ve şefleri katılımcılarla buluşturacak Brand Week Gastro’da şefler ilham verici hikâyeleriyle sahnede olacaklar. Bir şef mutfağıyla, lezzetleriyle, bölgesiyle ve yaşattığı deneyimlerle nasıl markalaşır gibi soruların yanıtları da bu sahnede verilecek.

Brand Week Istanbul’un gastronomi partnerliğini ise ana uzmanlık alanı gastronomi ve pazarlama olarak markaların kanal geliştirme, marka değeri yaratma ve satış alanında ihtiyaçlarına entegre pazarlama odağı ile PR, dijital çözümler ve proje üretimini kendi kreatif ve execution ekibi ile hayata geçiren, gastronomi iletişimi ve gastronomi tasarımı uzmanlığına sahip Food Marketing Stratejik Danışmanlık Ajansı Dude Table üstleniyor.

Brand Week Gastro sahnesinde yer alacak isimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.