Drew Barrymore ile hayali bir röportaj

EGYPTAIR'ın uçak içi dergisinde, gerçekte yapılmamış bir Barrymore röportajına yer verildi.

04.10.2018 - 17:07 | Gönül Hadımlı

Drew Barrymore ile hayali bir röportaj

Mısır ulusal havayolu şirketi EGYPTAIR’ın uçak içi dergisi Horus’ta Drew Barrymore ile aslında yapılmamış bir röportaj yer aldı. Dergide yayımlanan röportaj, gazeteci Adam Baron’ın hadiseyi Twitter hesabından “sürreal” açıklamasıyla paylaşması üzerine viral oldu.

Huffington Post’a açıklamada bulunan Drew Barrymore’un sözcüsü, oyuncunun Horus’ta yer alan “Annelik benim hayattaki en önemli rolüm” başlıklı röportajda yer almadığını söyledi.

Barrymore’un film prodüksiyonu şirketi Flower Films’in başkanı Christopher Miller ise Buzzfeed News’e röportajın, yazarın Barrymore hakkında duyduklarından referans alınarak yazıldığı açıklamasını yaptı: “Yani teknik olarak Drew, EGYPTAIR ile bir röportaj için karşılıklı oturmuş değil.”

EGYPTAIR ise röportajın sahte olduğu haberini yalanlayarak, röportajda imzası bulunan editörün Barrymore hakkında bu yazıyı kaleme alacak kadar bilgi sahibi olduğunu belirtti.

Kaynak: Time.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.