Brand Week Istanbul’da yarın sizi neler bekliyor?

BWI 2016 Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ndeki macerasına Marketing Day ile başlıyor.

08.11.2016 - 18:28 | Arzu Nilay Kocasu

Brand Week Istanbul'a gelirken aklınızda bulunması gereken 10 şey

Her yıl olduğu gibi bu yıl da açılışı Marka İkonları Yürüyüşü‘yle yapan Brand Week Istanbul’da SALT Galata’da gerçekleşen iki günlük Warm-up maratonunun ardından etkinlik, yarın itibarıyla, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde devam edecek.

Sabah 08:15’te kahvaltı eşliğinde networking buluşmalarıyla başlayacak günde Vodafone Türkiye, Marka ve Strateji Bölüm Başkanı Ebru Özgüç’ün ardından Vivaldi Group Kurucu ve CEO’su Dr. Erich Joachimsthaler, WestJet Pazarlama İletişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Richard Bartrem ve Think Neuro CEO’su – NMSBA Türkiye Başkanı Dr. Yener Girişken markaların ve görsellerin etkisine dair ufuk açıcı konuşmalarıyla izleyicilerin karşısında olacaklar.

Spor ve iletişim

Etkinik, Lütfi Kırdar’daki ilk gününde Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş’i ağırlayacak. Güneş ile birlikte TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici ve milli jimnastikçi Tutya Yılmaz’ın yer alacakları Spor Etkisi panelinde konuşmacılar, Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm moderatörlüğünde, spor ile iletişim arasındaki ilişkiyi masaya yatıracak, tecrübe ve içgörülerini izleyicilerle paylaşacaklar.

Büyük markalara hayat veren küçük fikirler

Küçük fikirlerden doğan büyük markaların varoluş maceralarını anlatmak üzere Brand Week Istanbul 2016 sahnesinde yerini alacak Catherine Kaputa’nın yanı sıra, izleyiciler, gün boyunca Prof. Neurohm Kurucusu Dr. Rafal Ohme, SapientNitro Kurucusu Darren McColl ve yazar Doc Searls gibi isimlerden markalara ve müşterilere dair kıymetli hayat ve iş tecrübeleri dinleyecekler.

Fark yaratan kadınlar sahnede!

Brand Week Istanbul 2016 Marketing Day 2016’nın fark yaratan kadınlarının açıklanması ve ödüllerini almasının ardından gerçekleştirilecek Women to Watch Party ile son bulacak.

O sırada bir başka köşede…

Gün boyunca Rumeli, Master Hall’de gerçekleşecek oturumların yanı sıra, Brand Academy Sertifika Programı’na kayıtlarını yaptıran öğrenciler için de ders zili 09:30’da çalacak.

Kitap kurtları için ise MediaCat Kitap İmza Günleri kapsamında Joeri Van den Bergh, Doc Searls, Darren McColl ve Catherine Kaputa kitaplarını imzalamak için okurlarıyla buluşacak.

Kendi Brand Week Istanbul ajandanızı oluşturun!

Lütfi Kırar Kongre Merkezi’nin resmî mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek Brand Week Istanbul 2016 programına erişip konuşmacıları görebilir ve kendi ajandanızı oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazlar için buradan, iOS cihazlar için ise şuradan indirebilirsiniz.

Marketing Day hakkında daha detaylı bilgiye ve etkinlik programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yarın görüşmek üzere!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.