boogy akademi’de yeni dönem başlıyor

"Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Pazarlama Yönetimi" 7 Mart'ta başlıyor.

13.01.2015 - 17:16 | MediaCat

boogy the event company, 23. yılını geride bıraktığı etkinlik ve eğlence sektöründe sahip olduğu deneyim ve öncü konumundan aldığı güçle, sektörde önemli bir eksiklik olan temel mesleki eğitim standartlarının oluşturulmasına destek olmak ve gençlere yönelik uzun dönemli interaktif bir eğitim platformu oluşturmak amacı ile 2011 yılında “boogy akademi”yi kurdu.

boogy akademi’nin ilk uzun dönemli projesi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) stratejik işbirliği ile gerçekleştirilen “Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Pazarlama Yönetimi” sertifika programı 2012 yılında hayata geçti. 2012 – 2013 ve 2013 – 2014 akademik yıllarında ilk mezunlarını sektöre kazandıran sertifikaya gösterilen yoğun ilgiye karşılık, 8 haftalık ders programı 10 haftaya çıkarıldı.

Türkiye’de etkinlik ve eğlence sektöründe uzmanlaşmış bu ilk ve tek sertifika programına zorlu bir kabul süreci sonucunda seçilen tüm katılımcılara boogy akademi tarafından %80 burs fırsatı sağlanıyor.

Katılımcılar, sertifika programını başarıyla tamamladıkları takdirde, Boğaziçi Üniversitesi Yeterlilik Sertifikası ve boogy akademi Başarı Belgesi almaya hak kazanıyor. Böylece katılımcıların iş başvurularına bir adım önde başlamalarına destek olunurken, sektörde nitelikli işgücü kriterleri oluşturulmasına da katkı sağlanıyor. Etkinlik alanında faaliyet gösteren işverenler, bu sertifikaya sahip olan adayları firmalarında çalışmak üzere tercih ediyor.   

3. Sertifika Programı 7 Mart 2015’te Başlıyor

boogy akademi ve BÜYEM stratejik işbirliği ile düzenlenecek 3. Sertifika Programı, 7 Mart – 9 Mayıs 2015 tarihleri arasında 10 hafta boyunca her Cumartesi günü, saat 10:00- 17:00 arasında Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs’ünde gerçekleştirilecek.

Eğitim ve boogy akademi hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.