Bonus Card Türkiye’nin tercihlerine yöneliyor

Bonus Card, yeni başlayan eğlenceli reklam kampanyasıyla Türkiye'nin tercihlerini belirleyecek. Bonus'un reklam kampanyasında rol alan...

31.03.2009 - 15:52 | MediaCat

Bonus Card, yeni başlayan eğlenceli reklam kampanyasıyla Türkiye’nin tercihlerini belirleyecek. Bonus’un reklam kampanyasında rol alan Acun Ilıcalı, “Türkiye en çok Bonus’u seviyor, peki başka neleri seviyor?” diyerek, her hafta öncelikle bir ünlüye, ardından tüm Türkiye’ye tercihini soracak.

İlk haftanın sorusuna Hülya Avşar cevap verecek: “Çocuk mu kariyer mi?”

6 hafta sürecek ve her hafta farklı bir gündem yaratacak kampanyanın ilk sorusu “Çocuk mu kariyer mi?”, sorunun yöneltileceği ünlü ise, kariyerindeki başarıların yanı sıra anne olarak da gündemden düşmeyen Hülya Avşar olacak.

Acun Ilıcalı, 6 hafta boyunca 6 farklı soruyu öncelikle haftanın ünlü konuğuna, ardından tüm Türkiye’ye yöneltecek. Kampanya süresince her hafta SMS’le Turkcell 3360’a en çok yanıt gönderen 25 Bonus Card sahibi hayalleri süsleyen bir sürprizle, ön elemelere girmeden, Türkiye’nin en sevilen yarışması “Var Mısın Yok Musun”un son elemelerine katılmaya hak kazanacak. Bonus Card, yanıtlarını her hafta SMS’le Turkcell 3360’a gönderen ilk 100.000 Bonus Card sahibine ise, hem küçük bir hediye vermek hem de seçimlerini bedava yapmalarını sağlayabilmek için 5 kontör/dk hediye edecek.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Son araştırmalar ve pazar payları Bonus’un en çok kullanılan ve en sevilen kredi kartı olduğunu bir defa daha ortaya koydu. Bu başarının temel nedeni, ürün özelliklerinden kampanyalarımıza kadar yaptığımız tüm işlerde tüketici faydası gözetmemiz. Yeni reklam kampanyamız, Bonus’un ruhuna yakışan ve çok eğlenceli bir üslupla Alametifarika tarafından hazırlandı. Kampanyamızla, tıpkı Bonus gibi, ülkemizin en çok kazandıran ve en popüler yarışma programına katılma şansı verirken, Türkiye’nin Bonus’tan başka neleri sevdiğini öğreneceğiz. Bonus reklam kampanyasıyla, Türkiye’nin yapacağı eğlenceli seçimler çok konuşulacak, gündem oluşturacak.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.