Başkalarının başarılarını alkışlamayı öğrendiğimizde…

Atilla Aksoy, MediaCat’in Nisan 2009 sayısında yayımlanan ‘Kristal Elma: Değişime nereden başlamalı?’ başlıklı yazısında, geçtiğimiz yıl 20.’si yapılan ve kendisinin jüri başkanlığını üstlendiği Kristal Elma hakkındaki tecrübelerini aktardıktan sonra, sektörümüzün bu gelenekli yarışmasının ‘canlandırılması’ için yapılması gerekenleri sıralıyor. Aksoy, bu özlü yazısını şöyle noktalıyor: “Kristal Elma’da değiştirilmesi gereken çok şey var. Ama ilk değişimin bizlerde, […]

31.03.2009 - 16:00 | MediaCat

Atilla Aksoy, MediaCat’in Nisan 2009 sayısında yayımlanan ‘Kristal Elma: Değişime nereden başlamalı?’ başlıklı yazısında, geçtiğimiz yıl 20.’si yapılan ve kendisinin jüri başkanlığını üstlendiği Kristal Elma hakkındaki tecrübelerini aktardıktan sonra, sektörümüzün bu gelenekli yarışmasının ‘canlandırılması’ için yapılması gerekenleri sıralıyor.

Aksoy, bu özlü yazısını şöyle noktalıyor: “Kristal Elma’da değiştirilmesi gereken çok şey var. Ama ilk değişimin bizlerde, sektör çalışanlarında olması gerekliliği benim için açık. Yaratıcı çalışmaları kendi işimiz olmadığında da alkışlayacak olgunluğa eriştiğimizde, detay sorunlar daha kolay çözülecektir. Hele bu alkışın yaratıcı işlerin hepimizi, bir bütün olarak sektörü daha ileri götürdükleri için gizli bir bencilliği de içerdiğini keşfettiğimiz zaman daha da kolay…”

Kişisel reklamcılık deneyiminiz Aksoy’un bu tespit ve iddiası hakkında size neler hatırlatıyor? Ve elbette, bu önemli mesele nasıl çözülür?

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.