Ünlüler Türk Telekom’u anlatmaya devam ediyor

Marka kampanyasına Selami Şahin, Bengü ve Zuhal Topal ile devam ediyor.

28.11.2016 - 08:50 | MediaCat

Ekim ayının ilk günlerinde Acu Ilıcalı, Demet Akbağ ve Metin Tekin’in Türk Telekomlu olma nedenlerini anlattıkları üç reklam filmi yayınlayan Türk Telekom, kampanyasına yeni simalarla devam ediyor.

Kampanyanın ikinci ayağında Selami Şahin, Bengü ve Zuhal Topal’in Türk Telekom’u tercih etme nedenini hedef kitlesiyle paylaşan markanın yüksek çekim gücüne vurgu yapan reklam filmleriyla ilgili açıklamada bulunan Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun şu sözleri söyledi:

“Türk Telekom’un sunduğu üstün mobil deneyimini anlatmak üzere başlattığımız kampanyayı, aynı anda yayına giren üç reklam filmimizle devam ettiriyoruz. Filmlerimizde, yaptığımız araştırma sonuçlarından hareketle farklı müşteri segmentlerinin en beğendiği sanatçıları tercih ettik. Değerli sanatçılarımızın Türk Telekom’u tercih etme nedenlerini içten bir dille anlatmayı hedefledik.

Devam eden kampanyamız kapsamında, tüm kullanıcıları hız, güçlü altyapı, kapsama yüksek ses kalitesi ve çekim gücü açısından Türkiye’nin en iyi LTE hizmetini ilk üç ay cayma bedeli olmadan deneyimlemeye davet ediyoruz. Türk Telekom’un mobil abonesi olacaklar, güçlü mobil altyapımız sayesinde iletişimden eğlenceye, zaman ve mekândan bağımsız olarak yüksek performanslı, güvenilir ve kesintisiz mobil iletişimin tadını çıkaracaklar.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.