MediaCat

Blockchain ile tanışmak isteyenleri ağırlayacak bir workshop

Bu yıl “Future 4 All” ana temasıyla düzenlenecek Digital Age Summit, blockchain teknolojisi üzerine bir workshop’a ev sahipliği yapacak.

Blockchain ile tanışmak isteyenleri ağırlayacak bir workshop

Bu yıl 13’üncüsü “Future 4 All” ana temasıyla 16 Nisan tarihinde Uniq Istanbul’da düzenlenecek ve yapay zekâ, algoritmalar, blockchain gibi farklı konuların ele alınacağı Digital Age Summit, son yıllara damga vuran blockchain teknolojisine dair bir workshop’a ev sahipliği yapacak.

Blockchain Türkiye ve Patara Labs’ın desteğiyle gerçekleşecek “Design Thinking for Blockchains” workshop’u, blockchain alanında yaratıcı bir vizyon ve pratik kazanmak isteyenleri ağırlayacak.

16 Nisan Salı günü 09.30-17.00 arasında Uniq Hall Lounge 2’de gerçekleştirilecek workshop hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe katılmak için buraya bakabilirsiniz.

Digital Age Summit’te bu yıl hangi isimler yer alıyor?

Digital Age Summit’in bu yılki konuşmacıları arasında; dünyanın en önemli teknoloji tasarımlarından NewDealDesign’in kurucusu Gadi Amit, Bilgi Mimarı, FatDUX Group Başkanı Eric Reiss, The Aurima AI’nin CEO’su ve Otonom Araçlar ve Yapay Zekâ Sistemleri Uzmanı Seval Öz, UX Playground ve Adobe XDI Kurucusu Chakib Labidi, Standard Chartered Virtual Bank’in CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Güven, Kullanıcı Deneyimi Uzmanı ve Optimal Visit CEO’su Craig Sullivan, Genius Steals Kurucuları ve İnovasyon Stratejistleri Faris & Rosie Yakob, Wunderman Thompson İnovasyon Grubu Dünya Başkanı Lucie Greene, Siber Güvenlik ve Teknoloji Uzmanı ve Araştırmacı Chris Roberts gibi isimler yer alacak.

Ayrıca yan salonlarda dijital pazarlama ve dijital gelişim seminerleri gerçekleşecek. Seminerlerde bilgi mimarisi, mobil ve IoT teknolojilerinde kullanıcı deneyimi tasarımı, dijital pazarlamada teknolojik evrim, optimizasyon ve performans pazarlama, dijital iletişimde inovatif reklam uygulamaları, sanal ve sesli asistan uygulamaları konuları işlenecek.

Digital Age Summit hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe katılmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.