MediaCat

Bir yan lezzet olarak kripto para

Burger King, ABD’de menülerinin yanında Dogecoin, Ethereum ve Bitcoin armağan edecek.

Bir yan lezzet olarak kripto para

Burger King, sadakat programı Royal Perks’e üye müşterilerine siparişlerinin yanında kripto para hediye etmek için yatırım şirketi Robinhood ile işbirliği yaptı. USA Today’e göre, ABD’de Burger King uygulamasında, sitesinde veya restoranlarında 5 dolar veya daha fazla harcama yapan müşterilerin, Robinhood üzerinden ödüllerini almak için ödeme sırasında kendilerine verilen kodları kullanmaları yeterli olacak.

Ödül talebinde bulunabilmeleri için müşterilere Robinhood’a nasıl kaydolacaklarına ilişkin detayları içeren e-postalar gönderilecek. Bir kişi günde yalnızca bir ödül kazanabilecek ve promosyonun sonuna kadar en fazla 21 ödül toplayabilecek. Stoklar daha erken tükenmezse 21 Kasım’a kadar devam etmesi planlanan promosyon, müşterilere öncelikli olarak Dogecoin sunacak.

Gerçekten şanslı olanlar ise yemekleriyle birlikte tam bir Ethereum ya da Bitcoin’in sahibi olabilecek. Fast-food devi, bu yolla müşterilerine toplamda 20 Bitcoin, 20 Ethereum ve 2 milyon Dogecoin dağıtacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.