Bir karara varmadan önce vücudunuzu sevin

Dijital sağlık ürünleri markası Withings’den nüdist stop motion.

06.12.2013 - 10:18 | Haluk Kasarcı

Londra menşeli kreatif ajans Man+Hatchet vücudunuzla iyi geçinmeniz ve onu sevmeniz konusuna değinen son derece yaratıcı bir projeyi hayata geçirdi. “Vücudunuzu tanıyın” başlıklı proje, sportif bir yaşam sürmenin sağlığınız üzerindeki olumlu etkilerini tüm ‘çıplaklığıyla’ gözler önüne seriyor.

Dijital sağlık ürünleri markası Withings için yapılan kampanya beş günde ve 100 çıplak insan kullanılarak hayata geçirilmiş. Kan basıncı ölçen cihazlar ve benzeri ürünlerle sağlık ürünleri pazarında yer alan Withings’in vücudundan nefret eden Sam adında bir adamın hikâyesini anlattığı film, Sam’in vücudunu dinlemesi ve onun egzersiz ihtiyacına cevap vererek daha mutlu olmasını konu alıyor.

Sağlıklı yaşam ve fitness gibi konuları ele alan diğer reklamların aksine vücudumuz hakkında herhangi bir karara varmadan önce onu sevmemiz gerektiğini vurgulayan reklam YouTube’da boy gösterdiği ilk gün 20 binin üzerinde izlenme sayısına ulaşmış durumda.

[youtube]http://youtu.be/Dn02tMxj4Ss[/youtube]

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.