Marka Okulu başvuruları 9 Aralık’ta açılıyor

Marka Okulu, ara dönemde 50 yeni öğrenci adayına kapılarını açacak.

06.12.2013 - 09:39 | MediaCat

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve MediaCat ortaklığı ile yürütülen Marka Okulu Yüksek Lisans Programı’na 2013-2014 bahar döneminde başlamak isteyen öğrenci adayları için başvuru sistemi 9 Aralık’ta açılıyor.

Marka evrenini bütüncül olarak ele alan bir akademik ve profesyonel gelişim ortamı sunan Marka Okulu, ara dönemde 50 yeni öğrenci adayına kapılarını açacak.

Marka Okulu bünyesinde 2 patika barındırıyor. Bunlardan bir tanesi sektörel kariyerine katkı yapmak isteyen profesyoneller, diğeri akademik kariyer planlayanlar. Profesyonel ve uygulama üzerinden gelişime odaklanan projeli program ve akademik gelişime odaklanan tezli program zorunlu dersleri nezdinde farklılaşmakta, zengin seçmeli derslerden aynı şekilde faydalanabilmektedir.

Programın bahar dönemi dersleri arasında Stratejik Marka Yönetimi, Tüketici Psikolojisi ve Davranışları, Medya Planlama ve Yönetimi, Yaratıcı Kampanya Yönetimi, Yaratıcı Strateji, Uygulamalı Pazarlama Araştırmaları, Nöropazarlama, Gişirimcilik, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, CMO Seminerleri, Netnografi ve Pazarlamada Dijital Rönesans dersi yer almaktadır. Programın bünyesinde açılan bu dersler haricinde, Marka Okulu öğrencileri Bilgi’nin farklı yüksek lisans programları tarafından sunulan zengin bir seçmeli ders listesinden ders alma imkanına sahiptir. Ayrıca Marka Okulu öğrencileri yılda en az 3 kez pazarlama, marka alanında dünya çapındaki konuşmacıların verdiği seminere katılıyorlar.

Marka Okulu’nun akademik ve sektörel eğitmen kadrosu, program yapısı ve dersleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve programa başvurmak için markaokulu.bilgi.edu.tr adresini ziyaret edebilir, programla ilgili duyuruları @MarkaOkulu twitter hesabından takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.