MediaCat

Bir hayalin izinde

Bosch Ev Aletleri ve İstanbul Modern’in sanat eğitiminde fırsat eşitliğini destekleyen yeni projesinin tanıtım filmi yayında.

Reklam kampanyalarında evde eşit iş paylaşımının altını çizen Bosch Ev Aletleri, İstanbul Modern işbirliğinde hayata geçirdiği Bir Hayalin İzinde projesiyle eşitliğin evle sınırlı kalmaması için yeni bir adım attı. Sanat eğitiminde fırsat eşitliğini desteklemeyi hedefleyen proje, yeteneğini ve sanatsal bakış açısını geliştirmek isteyen kız öğrencilere eğitim fırsatları sunuyor.

Projenin tanıtım filmi; hayallerinin peşinden giderken kaybolabilen, kendini ifade edebilecek alanlar ararken cesarete ihtiyaç duyan kız öğrencilerin sanat yolculuklarını anlatıyor. Bir genç kızın kendisine ilham olan bir izin peşinden gittiği film, sanatın ilhamıyla kazanılan özgüvenin yaratıcı potansiyeli açığa çıkarmada oynadığı rolün altını çiziyor.

Bir Hayalin İzinde projesinin tanıtım filmi Medina Turgul DDB imzası taşıyor. Prodüksiyonunu Depo Film‘in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Elif Kalkan oturuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.