MediaCat

Bir fotokopi çekilebilir miyiz?

Kusursuz bir fotokopinin açamayacağı kapı yoktur…

Bir fotokopi çekilebilir miyiz?

Stajyer olarak adım attığınızı o dev şirkette, sizde nasıl bir cevher olduğunu fark edebilecek birileri var mı? Yeteneklerinizden şüpheniz yok, o halde endişelenmek de lüzumsuz. Sizde bu yetenek varken, çok geçmeden birileri çıkacak ve kimselerin çekemediği gibi çektiğiniz o fotokopiyi eline alır almaz heyecanla diğerlerine haber verecek. Çektiğiniz o sanat eseri fotokopi masasına ulaştığında, patron koltuğunu size devretmeyecek de kime devredecek? Doğru yoldasınız, hak ettiğiniz değeri görüyorsunuz. Üstelik, hayranlarınız da bunun farkında. Muhteşem bir kariyer, harika bir hayat; öyle değil mi?

Üniversite öğrencilerine yarı zamanlı staj deneyimi ve kendilerini geliştirmelerine yönelik eğitimler sunarak, kariyerlerine bir adım önde başlamaları için tasarlanan genç yetenek programı Digitalent için hazırladığı reklam filminde Yapı Kredi, olası stajyer hikâyelerinin en iyisini ekranlara ironik bir şekilde taşıyor; üstüne bu büyük hikâyeyi dört ayrı teaser ile destekliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.