Bir başka Gomis, bir başka Maicon

Galatasaraylı futbolcular Nef Bahçelievler reklam kampanyası için kamera karşısında.

03.10.2017 - 15:19 | Sencer Uçar

Bir başka Gomis, bir başka Maicon

Gomis’i ve Maicon’u nasıl bilirsiniz diye sorulsa, akıllara bu sezon Galatasaray forması altında sergiledikleri performans gelir büyük ihtimalle. Her ne kadar zaman zaman özel hayatlarıyla gündeme geliyor olsalar da çoğumuz futbolcuların hayatlarını yeşil sahalarla özdeşleştirir, futbol ile yatıp futbol ile kalktıklarını düşünürüz. Hırslarına, tutkularına ya da heyecanlarına da büyük çoğunlukla sahada tanıklık etmeye alışığızdır. Peki futbolcuların özel yaşam alanlarındaki hallerine ne kadar aşinayız?

Galatasaray Futbol Takımı’nın ana sponsoru olan gayrimenkul markası Nef de inşaat projesi Nef Bahçelievler için hazırlanan reklam kampanyasında Galatasaraylı futbolcular Fernando Muslera, Bafétimbi Gomis ve Maicon’un duygu durumlarına “başka bir zeminde” yaklaşıyor.

Yayınlanan  Büro imzalı reklam filmlerinin ilkinde, sanki bir maç gününe uyanmış gibi izlediğimiz Gomis, arka plandaki motivasyon dolu cümleler eşliğinde doğrulup piyanonun başına geçiyor.

“İki gol atan Maicon’un yeni hedefi neydi?” başlıklı teaser’da Maicon’u koltuğunda gergin bir şekilde otururken izliyoruz.

Fakat sonrasında Maicon’un futbol maçı için değil, takım arkadaşı Fernando ile yapacağı video oyunu maçı için hazırlandığını anlıyoruz.

Son olarak da Muslera’nın ne için hazırlandığını sorgulayan teaser geliyor:

KÜNYE

  • Reklamveren: Nef / Nef Bahçelievler
  • Reklam Ajansı: Büro
  • Prodüksiyon Şirketi: Norr Film
  • Yönetmen: Can Pehlivanlı
  • Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.