Biletix’e yeni pazarlama koordinatörü

Markada pazarlama koordinatörlüğü görevine Burcu Anış getirildi.

08.12.2014 - 15:41 | MediaCat

Biletix‘in genişleyen ülke operasyonunda pazarlama koordinatörlüğüne Burcu Anış atandı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo, TV ve Sinema Bölümü mezunu olan Burcu Anış, profesyonel kariyerine başladığı medya sektöründe 10 yıl çalıştı. Radyo Foreks, Interstar’ın ardından NTV ve CNBC-e’de ekonomi muhabiri, program yapımcısı ve spiker olarak çalışan Anış, Bersay, Image Halkla İlişkiler firmalarında proje yönetmeni ve medya ilişkileri direktörlüğü, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu’nda basın danışmanlığı ve genel yayın yönetmenliği yaptı. Brightwell Holdings BV’de kurumsal iletişim müdürü görevinde bulundu.

Biletix'te pazarlama koordinatörlüğü görevine Burcu Anış getirildi.

Perakende, havacılık, IT, finans ve eğlence sektörlerinde tecrübesi bulunan Anış, 6 yıldan bu yana Cohn&Wolfe İstanbul’da çalışmaktaydı. Kasım 2014 itibariyle Biletix pazarlama koordinatörü olarak görevine başlayan Anış’ın uzmanlık alanları arasında pazarlama iletişimi, dijital ve sosyal medya iletişimi, kurumsal iletişim, lider iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi ve diğer ülkelerde PR ajanslarının yönetimi ve medya ilişkileri yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.