iPad Air’den değişime çağrı

Apple yeni filmiyle iPad Air 2'nin herkes için bir kullanım alanı olduğunu vurguluyor.

08.12.2014 - 16:09 | Ozan Mert

iPad Air 2’nin herkes için bir kullanım alanı var

Apple, Ekim ayında duyurduğu iPad Air 2 için televizyon ve dijital mecraya yönelik hazırladığı reklam filmini dün itibarıyla yayına soktu. “Change” isimli film daha önceki “Your Verse” kampanyasının izinden giderek, bir içerik tüketimi aracı olarak kabul gören tablet bilgisayarın yaratıcı ve üretici süreçler içerisindeki yerini ön plana çıkarıyor.

Film, Apple’ın daha önce iPhone 5s için hazırladığı “Dreams” reklamı gibi ürünün iş-hobi-eğlence bağlamındaki gerçek kullanımının art arda monte edilmiş bir dizi temsilinden oluşuyor. Bu sefer de tablet bilgisayarın mühendisler, sanatçılar, öğretmenler, sporcular, hatta çobanlara kadar birçok farklı alandan insanın gündelik pratikleri bağlamında nasıl çözümler üretebildiğine tanıklık ediyoruz. Filmde otomobil optimizasyonundan 3 boyutlu modelleme uygulamasına, dijital post-it yöneticisinden film stüdyosuna birçok gerçek tablet uygulamasına yer veriliyor. Apple film için hazırladığı internet sayfasında bu uygulamaları listelemiş. Merak edenler buradan bakabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.