MediaCat

Ne olursan ol “Come to Beşiktaş”

Beşiktaş, “Come to Beşiktaş” sloganını küresel arenaya taşıyor.

Ne olursan ol “Come to Beşiktaş”

Sezon başından bu yana yaptığı transferleri sosyal medyada #CometoBeşiktaş hashtag’i ile hazırladığı paylaşımlarla duyuran Beşiktaş Jimnastik Kulübü, “Come to Beşiktaş” akımını küresel boyuta taşıyacak yeni iletişim kampanyası ile güçlendiriyor.

Yeni iletişim kampanyasına ve hazırlanan reklam filmine dair detaylar ise bugün kulübün stadı Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısında sunuldu. Basın toplantısında konuşan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş taraftarının bulduğu “Come to Beşiktaş” sloganının bir milyardan fazla insana ulaştığını ve yeni kampanyanın yurtdışı ağırlıklı olacağını söyledi. Reklam filminde Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin “Gel. Kim olursan ol, yine gel” sözlerine yer verildiğini belirten Orman, kampanyanın amacının ise dil, din, ırk gözetmeksizin herkesi Beşiktaş’a çağırmak olduğunu açıkladı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Muhabbet imzalı yeni reklam filminde çeşitli kültürlerden birçok insanın yanı sıra Ricardo Quaresma, Pepe, Atiba Hutchinson ve ara transfer döneminde Everton kulübüne transfer olan Cenk Tosun da yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.