MediaCat

Berko İlaç’a yeni CEO

Berko İlaç CEO’su olarak görev yapacak isim belli oldu.

Berko İlaç’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin 40 yıllık yolculuğunun 22 yılına eşlik eden Barış Özyurtlu, Berko İlaç CEO’su olarak atandı.

Eczacılık mezunu olan Barış Özyurtlu, profesyonel kariyerine 2002 yılında Berko İlaç’ta başladı. Burada bölge yöneticiliği, bölge müdürlüğü gibi görevlerde bulunduktan sonra 2008-2013 yılları arasında eczane eczacılığı yapan Özyurtlu, aynı dönemde Berko İlaç’a danışman eczacı olarak destek vermeyi sürdürdü. 2014-2016 yılları arasında şirketin genel müdür yardımcılığını, 2016’dan bu yana ise genel müdürlüğünü üstlenen Özyurtlu, yeni dönemde CEO pozisyonunu dolduracak.

Dört yıl Diyarbakır Eczacı Odası’nda yönetim kurulu üyeliği, iki yıl TEB (Türk Eczacıları Birliği) delegeliği yapan Özyurtlu, İVEK Mütevelli Heyet Üyeliğini ve İVEK İlaç Endüstrisi ve Teknolojileri Komisyon Başkanlığını yürütmeye devam ediyor. 2023-2025 dönemi TEB delegeliği görevine devam eden Özyurtlu, DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) Sağlık İş Konseyi’nin yeni yürütme kurulunda da yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.