MediaCat

Kalmaması garanti

Cadbury Ice Cream’den ürünü yokluğuyla anlatan kampanya.

Varlığından son derece emin olduğunuz o dondurmayı yemek için buzluğu açtığınız kimi zamanlarda hayal kırıklığına uğrarsınız. İçi tamamen tüketilip buzluğa geri konmuş bir dondurma kabıyla karşı karşıyaysanız hayal kırıklığınızın ikiye katlanacağı açıktır.

VCCP Londra’nın Froneri markalarından Cadbury Ice Cream için hayata geçirdiği reklam kampanyası merkezine bu hayal kırklığı anlarını alıyor. Gerçek ailelerin kamera karşısına geçtiği filmlerde iştah kabartan dondurma görüntüleri değil, hemen her ailede görülebilecek tarzda boş dondurma kaplarıyla suya düşen hayaller ekrana geliyor.

Kampanyanın duygusal açıdan zengin olduğunu ve çok güçlü bir insani gerçeğe dokunduğunu söyleyen Froneri Global Pazarlama Müdürü Charlotte Hambling, gerçek ailelerin kamera karşısına geçmesinin samimiyet ve özgünlüğünü artırdığını, dolayısıyla aile kitlesinde daha güçlü karşılık bulacağını ifade ediyor.

Herkesin dondurma için buzluğa gidip hayal kırıklığıyla karşılaşma anısı olduğunu söyleyen VCCP Londra Kreatif Direktörleri Daniel Glover-James ve Elias Torres ise “Bu hayal kırıklığını paylaşmak, insanların acılarını paylaştığımızı bilmelerini sağlamak istedik. Bu kadar iyi dondurma, buzlukta uzun süre kalamaz” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.