MediaCat

Beko, Beşiktaş’a tekrar forma sponsoru oldu

KAP’a yapılan açıklamaya göre Arçelik 3+2 yıl için yaklaşık 20 milyon dolar ödeyecek.

Beko, Beşiktaş’a tekrar forma sponsoru oldu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü‘nden (BJK) Kamu Aydınlatma Platformu‘na (KAP) bugün yapılan bir açıklamayla, kulübün Arçelik AŞ ile forma sponsorluğu için anlaştığı duyuruldu. Açıklamaya göre Arçelik’e ait bir marka olan Beko‘nun logosu BJK‘li oyuncuların formalarının sırt bölümünde yer alacak ve Arçelik 3+2 yıllık anlaşma çerçevesinde kulübe yaklaşık 20 milyon dolar ödeme yapacak.

KAP‘a iletilen açıklamanın tam metni şöyle:

“Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Şirketimiz ile Arçelik A.Ş. arasında 2014/2015 sezonundan başlamak üzere; Beko markası ile forma sırt sponsorluğu için 3+2 yıllık toplam 16.632.000 Amerikan Doları + KDV tutarında anlaşma yapılmıştır.”

Geçmişte uzun bir süre boyunca BJK’nin forma sponsorluğunu üstlenen Beko, 2003 yılında anlaşmayı sona erdirmişti. Medyada anlaşmanın son erdirilmesinin nedeni olarak dönemin BJK Menejeri Sinan Engin’in açıklamaları gösterilmişti. Bugün duyurulan anlaşma ile birlikte marka 10 yılın ardından takıma geri dönmüş oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.