MediaCat

Baymak medya ve kreatif ajansını seçti

Baymak yeni dönem medya ve kreatif çalışmalarını aynı ajansla yürütecek.

BDR Thermea Group bünyesindeki 1969 iklimlendirme markası Baymak, medya ve kreatif alanlarından sorumlu ajansı olarak Publicis Groupe Türkiye’yi seçti.

Publicis Groupe Türkiye, Baymak’a iki ana çözüm merkezi olan Publicis Communications ve Publicis Media ile birden fazla uzmanlığı birleştiren iş modeli “Power of One” yaklaşımıyla hizmet verecek. Medya tarafında uçtan uca online-offline medya satın alma ve planlama hizmeti sunarken; Communications çözüm merkezi altında ise stratejik yaklaşım, online ve offline iletişim alanlarında Baymak’ın büyüme yolculuğundaki iş ortağı olacak.

Baymak Pazarlama ve İletişim Müdürü Seçil Kılıç işbirliğini, “Baymak, tüketicinin duyduğu güven ve paydaşlarından aldığı desteklerle, iklimlendirme sektörü içerisinde büyüme potansiyeli olan köklü ve güçlü bir marka. Enerjide dönüşümün ihtiyaç değil zorunluluk olduğu günümüzde, inovatif ürünler sunarak sürdürülebilir bir geleceği yakınlaştırmak ise misyonumuz. Bundan böyle pazarlama iletişimi çalışmalarımızı medya ve kreatifin birbiriyle harmoni içinde yürüdüğü, hizmetlerini geleneksel ve kalıplaşmış bakış açılarının dışına çıkaran Publicis Groupe Türkiye ile yürüteceğiz. Baymak’ın 55’inci yılını kutladığımız seneye, bu güçbirliğiyle başlamanın heyecanını duyuyoruz. Hepimiz için keyifli bir işbirliği olmasını diliyorum” ifadeleriyle değerlendirdi.

Publicis Groupe Türkiye Chief Growth Officer’ı Hülya Cesur ise şunları söyledi: “Publicis Communications ve Publicis Media ile birden fazla uzmanlığı birleştiren “Power of One” iş modelimizle tüm uzmanlık dikeylerinde entegre ve uçtan uca hizmet vereceğimiz Baymak’ın pazarlama iletişim süreçlerini zaman, insan kaynağı ve bütçe aşısından çok daha verimli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Böylesine köklü bir markaya hizmet verecek olmak bizi son derece heyecanlandırıyor. Baymak’ın sektörde daha da güçlenerek büyüyeceği, birlikte yepyeni başarılara imza atacağımız yolculuğumuz başlıyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.