MediaCat

Zidane’ın en çaresiz anı

Bazen yaratıcılık karşısında sadece seyirci kalmak gerekir…

Zidane’ın en çaresiz anı

Gecenin bir yarısı futbol sevdalısı arkadaşlarınızla sözleşip Santiago Bernabéu’ya sızıp futbol oynama fikrine ne dersiniz? Hem de Marcelo’yu çalımlayıp, Zinedine Zidane‘ın gözleri önünde sahada ayak basmadık yer bırakmadan!

Adidas Football’un yeni yayınlanan reklam filminde gerçekleşen tam da bu işte. Hatta daha fazlası. Zira markanın 2016 yılında 16-19 yaş arası futbol tutkunlarından kurduğu Tango Squad, yaratıcılığa vurgu yapan son filmde gece vakti stadyuma sızıyor; koridorlarda top koşturup soyunma odasını dağıttıktan sonra kulübün kazandığı kupalarla dalga geçerek sahanın yolunu tutuyor. Olay yerine müdahale için gelen Marcelo’yu da aralarına alan ekip, kulübün teknik direktörünün gözleri önünde yaratıcılığa dair ne varsa sergilemeye koyuluyor. Olan biteni güvenlik kameralarından izleyen Zidane ise yaratıcılık karşısında hayranlığını gizleyemeyerek sadece gülümsemekle yetiniyor.

 

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.