MediaCat

“Başarıya Giden Yol” araştırması katılımlarınızı bekliyor

MediaCat tarafından hazırlanan beş soruluk kısa ankete siz de katılabilirsiniz.

“Başarıya Giden Yol” araştırması katılımlarınızı bekliyor

Herkesin kariyerinde başarmayı amaçladığı, gerçekleştirmekten gurur duyacağı iş hedefleri vardır. Söz konusu hedefler uzun vadeli ya da kısa vadeli olabilir; gerçekçi olabilecekleri gibi kimileri tarafından imkânsız olarak da tanımlanabilir. Ancak hiç değişmeyen bir gerçek vardır ki, o da başarıya giden yolda her daim irili ufaklı engellerin bulunduğudur. Üstelik bu engelleri aşma yetisi, zamandan zamana ve kişiden kişiye de değişiklik gösterebilir.

İş hayatında başarıya giden yolda engellerin aşılabilmesi için öncelikle engellerin neler olduğunun daha iyi analiz edilmesi ve hedeflere ulaşılmasını sağlayacak bir yol haritasına ihtiyaç vardır. MediaCat olarak bizler de bu iki amacı gerçekleştirebilmek adına “Başarıya Giden Yol” araştırmasını hazırladık.

“Başarıya Giden Yol”, yalnızca beş sorudan oluşan kısa bir anket araştırması. Bu araştırmada, katılımcılarımızın kimliklerini ifşa etmeyeceğiz. Dileğimiz, bu beş soru aracılığı ile mümkün olduğunca açık ve samimi yanıtlar alabilmek. Dilerseniz, yanıtlarınızda gizliliğinizi bozmayacak şekilde şirket, ürün ya da hizmet ismi de verebilirsiniz.

“Başarıya Giden Yol” araştırmasına bu adres üzerinden katılabilirsiniz.

Tüm sektörlere ışık tutmasını umduğumuz “Başarıya Giden Yol” araştırmasına katılarak bize ve ülkemiz iş dünyasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.