Havas Türkiye, Afrika ve Ortadoğu’nun zirvesinde

The One Club Global Creative Rankings'te Havas Türkiye bölgenin zirvesinde yer aldı.

21.06.2021 - 11:11 | Sencer Uçar

Bu yıl The One Show’da Kuşlar Geri Dönüyor ve Su Endeksi çalışmalarıyla, aralarında çevresel farkındalık alanında yaratıcılığı ödüllendiren Green Pencil ve bir de Gold Pencil olmak üzere toplam beş ödül alan Havas Türkiye, The One Show 2021 ve ADC 100th Annual Awards’ta sergilenen performansa göre belirlenen global yaratıcılık sıralamasında (The One Club Global Creative Rankings) Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin en başarılı ajansı oldu.

Sıralamada Ergin Binyıldız CCO’lar, Volkan Dalkılıç ise ECD’ler arasında birinci sırada yer aldı. Art direktörler sıralamasında ise ajanstan Ekrem Ertürk Düzel üçüncü, Hasan Yıldırım dördüncü sırada gösterildi.

Ömer Ceran’ın ikinci basamağında yer aldığı reklam yazarları sıralamasında Anıl Süleyman Çınar, Yasemin Küçük ve Ozan Yücekuş beşinci sırayı paylaşırken, Depo Film’den İpek Kent de yönetmenler arasında ikinci sırada yer aldı.

Kaynak: oneclub.org

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.