Baby Turco’nun marka yüzü Haluk Levent

Haluk Levent, Baby Turco için kamera karşısında.

13.02.2020 - 14:34 | Sencer Uçar

Baby Turco'nun marka yüzü Haluk Levent

Puretex’in bebek bezi markası Baby Turco, Celebrity Güven Endeksi’ne göre geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en güvenilir ünlüsü olan Haluk Levent ile işbirliğine imza attı.

İşbirliği kapsamında yayınlanan reklam filminde konser esnasında işittiği bebek ağlama sesi üzerine performansına ara veren Haluk Levent, dinleyicilerinin de yardımıyla anneye Baby Turco bebek bezi yolluyor ve Baby Turco cingılını seslendiriyor.

Filmde dinleyiciden gelen, neden bebek bezi reklamında oynadığı sorusuna “Anlatacağım” cevabını veren Levent, beklenen cevabı başka bir videoyla açıklıyor. Videoda bugüne kadar hiçbir reklam filminde oynamadığını söyleyen ünlü sanatçı, Baby Turco bezlerinin katkısız olmasının ilgisini çektiğini, tesislerde inceleme yaptıktan sonra işbirliğine ikna olduğunu ifade ediyor.

Levent’in Instagram hesabından paylaştığına göre, kendilerine burs başvurusu yapan yedeklerden 200 kişinin bursu da Baby Turco tarafından karşılandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.