MediaCat

Ozan Özüm Özbey’e göre 2020’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2020’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Ozan Özüm Özbey’e göre 2020’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimize bu yıl Cheil Worldwide Türkiye Kıdemli Sanat Yönetmeni Orhan Özdemir, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, RED and GREY CCO’su Cem Batu, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Karbonat Yönetici Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Muhabbet Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Kenan Ünsal, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Arthur İstanbul Kurucu Ortağı Can Faga ve Medina Turgul DDB Yönetici Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan‘ın ardından Alametifarika Yönetici Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey ile devam ediyoruz.

Karşınızda Ozan Özüm Özbey’e göre 2020’nin en iyi kampanyaları…

TK1919: Tarihî yolculuk

Bu fikir siyasi görüşümüz, hayata bakışımız ne olursa olsun hepimizi aynı uçağa toplamaya başardı. Kampanyanın ana başarısı budur. Kalan boş. Sektörce de bi’ havamızın değişmesine neden oldu. İyi işin etkisini böyle net görmeyeli uzun zaman olmuştu.

Reklamveren: Türk Hava Yolları
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide Istanbul

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.