AXA Sigorta’da üst düzey atama

AXA Sigorta'nın satış ve pazarlama başkanlığı koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

14.05.2018 - 10:11 | MediaCat

AXA Sigorta'da üst düzey atama

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren AXA Sigorta’da satış ve pazarlama başkanlığına 2 Mayıs 2018 itibarıyla Firuzan İşcan atandı. AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı olarak İşcan; şirketin bölge müdürlüklerinin yönetimi, dağıtım kanallarının satış ve pazarlama faaliyetleri, acente satış geliştirme ve performans yönetimi, banka ve finansal kurumlar, sağlık ve hayat emeklilik satış, müşteri şikayet yönetimi ve pazarlama departmanlarından sorumlu olacak.

Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından aynı üniversitede yüksek lisans eğitimine devam ederek araştırma görevlisi olan İşcan, sigorta sektöründe kariyerine 2001 yılında başladı. 2001 – 2016 yıllarında Allianz Sigorta’da sistem ve güvenlik mühendisliği, bölge müdürlüğü, otomobil bayileri/acente satış grup müdürlüğü, pazarlama grup müdürlüğü, müşteri stratejilerinden sorumlu pazarlama direktörlüğü görevlerini üstlenen Firuzan İşcan, 2016 yılında Almanya’daki Allianz Genel Merkezi’nde Müşteri ve Dağıtım Kanalları Deneyimi Global Başkanı ve 2017 yılında Allianz Worldwide Partners Türkiye CEO’su olarak kariyerine devam etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.