MediaCat

AVON Türkiye’ye yeni genel müdür

Markanın genel müdürlük koltuğu Orkun Gül’e emanet.

AVON Türkiye’ye yeni genel müdür

1993 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren 130 yaşındaki AVON’un yeni genel müdürü, marka bünyesinde iki yıldır satış direktörü olarak çalışan Orkun Gül oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine Procter&Gamble’da başlayan Gül; şirkette pazar araştırmaları müdürü, eczane kanalı satış müdürü, geleneksel kanal satış müdürü ve zincir mağazalar müşteri yöneticisi olarak geçirdiği yedi yılın ardından AVON ailesine 2010 yılında düzenlenen, üst düzey yönetici adaylarına yönelik Global Satış Akademisi programı kapsamında dahil oldu.

AVON’da beş yıl boyunca sürdürdüğü bölge satış grup müdürlüğü görevinin ardından 2015 yılında satış direktörlüğüne atanan Gül’ün 1 Ocak 2017 itibarıyla AVON Türkiye Genel Müdürü olarak yeni görevine başlamasıyla birlikte selefi Angela Cretu da AVON Orta Avrupa Grup Başkan Yardımcılığına getirildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.