MediaCat

Avon International’da CEO değişimi

Kristof Neirynck 1 Ocak itibarıyla Avon International’ın yeni CEO’su olacak.

Faaliyetlerini Brezilya merkezli Natura & Co çatısı altında sürdüren Avon International’da CEO değişimi yaşandı. CEO Angela Cretu, 1 Ocak 2024 itibarıyla geçerli olmak üzere görevini Kristof Neirynck’e devretti.

CEO görevini Neirynck’e devredecek olan Cretu, 25 yıldır görev aldığı şirkete danışman olarak katkı sunmayı sürdürecek. 2005-2014 arasında Natura CEO’luğunu yürüten Alessandro Carlucci de Avon’un devam eden dönüşümüne ve gelecekteki büyüme planlarına yardımcı olmak üzere Natura & Co bünyesine danışman olarak yeniden katılacak.

Avon’a katılmadan önce Walgreens Boots Alliance’ta küresel markalar pazarlama direktörü olarak görev alan Neirynck, daha öncesinde P&G’de 13 yıl çalışmış ve önemli bölümlerde liderlik pozisyonlarında bulunmuştu. Son iki yıldır Avon Global Pazarlama Direktörlüğünü yürüten Neirynck, 2023 yılının başında Avon Batı Avrupa Genel Müdürü rolünü de üstlenmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.