Aslanlar gibi eğlenmeye davetlisiniz

Cannes Lions 2019'un kazananlarına ödüllerini sunmak ve hep birlikte yaza veda etmek için 8 Ekim'de Facebook İstasyon'dayız.

04.10.2019 - 10:03 | MediaCat

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin Türkiye temsilciliğini üstlenen MediaCat; Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Reklamcılık Vakfı işbirliğinde Genç Aslanlar’ın Türkiye elemelerini hayata geçirerek sektörün 30 yaş ve altı çalışanlarının yaratıcılığını değerlendirmişti.

Vicky Habif – Cannes Lions Temsilcisi, Turkiye

Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Volkan İkiler’in ve Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ömür Kula’nın destekleri ve önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Vicky Habif’in katkılarıyla düzenlenen Young Lions Türkiye‘de Film kategorisinde Ege Samur ve Ataberk Akalın, PR kategorisinde Nihan Üngör ve Burak Sarıca, Medya kategorisinde Ayşenaz Demirkol ve Elif Mıhçıyazgın ve Dijital kategorisinde Anıl Darınç ve Gözde Keleş işleriyle Cannes’da yarışmaya hak kazanan isimler olmuştu.

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin bir parçası olarak Fransa’ya giden genç kreatiflerin yanı sıra etkinlikten yuvaya ödülle dönen ajanslarımızın da başarılarını kutlamak ve kazananlara ödüllerini takdim etmek amacıyla 8 Ekim 2019’da Facebook İstasyon’da bir araya geliyoruz.

Hem yaza veda etmek hem de bu yılki başarılarımızı kutlamak için gerçekleştireceğimiz etkinliğe tüm markalar ve ajans ekipleri davetlidir.

Cannes jürileri Brand Week Istanbul’da

Türkiye’nin 2001 yılından beri devam eden Cannes Lions temsilciliği kapsamında Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali ve Eurobest jürilerinde ülkemizi bugüne kadar 70 jüri temsil etti. Bu yıl etkinliklerin jüri koltuğunda oturan kreatiflerimiz, tecrübe ve gözlemlerini paylaşmak için her yıl olduğu gibi bu yıl da Brand Week Istanbul sahnesinde olacaklar.

2019 programı önümüzdeki günlerde açıklanacak etkinlik hakkında detaylı bilgiye Brandweekistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.