Unilever Saç Bakım Kategorisi yeni iletişim ajansını seçti

Clear, Dove, Elidor gibi dünyanın önde gelen saç bakım markalarını portföyünde bulunduran Unilever Saç Bakım Kategorisi...

16.02.2009 - 15:01 | MediaCat

Clear, Dove, Elidor gibi dünyanın önde gelen saç bakım markalarını portföyünde bulunduran Unilever Saç Bakım Kategorisi, iletişim faaliyetlerini Excel – Hill & Knowlton ile yürütme kararı aldı.

Kamu kurumlarına ve sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, marka değeri, kurumsal itibar konularında stratejik iletişim danışmanlığı, planlama ve uygulama hizmetleri veren Excel – Hill & Knowlton, 2009 yılı itibariyle Unilever Saç Bakım Kategorisi’nin iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Unilever Saç Bakım Kategorisi Türk tüketicisinin yakından tanıdığı markaları portföyünde bulunduruyor. Türkiye’nin kepeğe karşı etkili ilk şampuan markası olan Clear, pazara girdiği günden bu yana yenilikçi vizyonunu geliştirerek erkeklere ve kadınlara özel çözümler sunuyor. Saç tiplerine ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen şampuanları, saç kremleri, saç maskeleri ve serumlardan oluşan ürün gamı ile Dove Therapy, uzman duruşu, saç yıpranmasına karşı yüksek teknoloji çalışmaları ile Unilever’in en hızlı büyüyen markalarından biri olarak yer alıyor. Pazara girdiği 1973 yıldan itibaren Türkiye’de marka bilinirliği en yüksek saç bakım markası olmayı başaran Elidor, 2008 yılında geçirdiği değişimle kısa sürede 20’li yaşlardaki genç kızların vazgeçilmez markalarından biri oldu ve renkli marka imajı ile değişimin ve canlılığın öncülüğünü yapmaya devam ediyor.

1994 yılında Excel İletişim Danışmanlığı adıyla kurulan, 2003 yılında, WPP’ye bağlı, dünyanın öncü ve köklü ajanslarından Hill & Knowlton’ın Türkiye Ortağı olan Excel – Hill & Knowlton, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği)’ne bağlı olan meslek örgütü İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği)’nın kurucu üyeleri arasında bulunuyor. ICCO tarafından verilen uluslararası “The Consultancy Management Standard”ına (Danışmanlık Yönetimi Standardı) sahip Türkiye’deki 8 ajans arasında yer almaktadır.

Excel – Hill & Knowlton’ın hizmet verdiği markalar arasında; Unilever-Algida (Kurumsal, Magnum, Cornetto, Max, Carte d’Or), Unilever Becel, Ben&Jerry’s, Frito Lay (Kurumsal, Lay’s, A la Turca, Dippas, Cheetos, Çerezza), P&G – Wella Professionals, Sanko Holding (Airfel), Bayer Consumer Care, Boyner, Çimstone, Keten İnşaat, Komşufırın, Triumph, Milupa, Palladium Alışveriş Merkezi, Sony Eurasia ve UNO bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.