MediaCat

Arçelik kurumsal markasını değiştiriyor

Marka, Türkiye dahil tüm coğrafyalarda Beko kurumsal markasını kullanacak.

Arçelik, kurumsal markasını Beko olarak değiştiriyor. Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre küresel ölçekte geçerli olacak kararın gerekçesi, şirketin globalleşme stratejisini desteklemek ve dünya genelindeki tüm operasyonlarını ortak bir kurumsal marka çatısı altında birleştirmek.

Beko, 57 ülkedeki iştirakleri aracılığıyla 55 bin çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Şirketin Türkiye, İngiltere, İtalya, Romanya, Slovakya, Polonya, Güney Afrika, Rusya, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Tayland ve Çin’de 45 üretim tesisi bulunuyor.

Şirket, globalde sahibi olduğu veya limitli marka kullanım hakkını elinde bulundurduğu 22 ürün markası ile faaliyet göstermeye devam ediyor. Bu markalar şöyle sıralanıyor: Arçelik, Beko, Whirlpool, Grundig, Hotpoint, Arctic, Ariston, Leisure, Indesit, Blomberg, Defy, Dawlance, Hitachi, Voltas Beko, Singer, ElektraBregenz, Flavel, Bauknecht, Privileg, Altus, Ignis, Polar.

Kararın, ürün markalarını etkileyemeceği belirtiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.