MediaCat

Tek bir damla bile ziyan olmamalı

Heinz’dan ilhamını bir sosyal medya paylaşımından alan eğlenceli bir kampanya.

Heinz, küresel ölçekli “It Has to be Heinz” iletişimi kapsamında hayata geçirdiği eğlenceli çalışmalarına bir yenisini, ilhamını sosyal medyada paylaşılan bir videodan alan The Last Drop ile ekliyor.

Bir annenin ziyan olmasın diye bebeğine dökülen ketçabı yaladığı videodan yola çıkan kampanyada insanların Heinz ketçaplarını ziyan etmeme çabaları görülüyor. Tüketicilerin bebek kafasına, direksiyona ve kola dökülen Heinz ketçapları yalamaya çalıştıkları ilanlar Le Pub Brezilya ve Publicis Benelüks imzası taşıyor.

Heinz Tat Geliştirme ve Ana Marka Direktörü Thiago Rapp, “Heinz’da tüketici takıntılıyız ve tüketici içgörüleri ve tüketici davranışlarına odaklanmak, fanlarımızla gerçek anlamda ses getirecek tarzda bağlantı kurmamızı sağlıyor. Bu reklam, Heinz ketçaplarının son damlası için ne gerekiyorsa yapmaya hazır sos sevdalılarına adandı. Fanlarımıza hitap eden bir iş yapmak istedik ve onlardan biri reklamı görüp, ‘Bu benim!” derse, hedeflediğimizi başarmış oluruz. Bu, ekiplerimizin ister kültürel açıdan kilit ister insanları gülümseten bir şey olsun, zamanın içindeki bir anı yakalamak için hızlı davranma becerisi ve isteğinin de bir kanıtı” diyor.

Markanın paylaştığı bilgilere göre kampanya, sosyal medyanın dinamizmini ve enerjisini yakalayabilmek için “kültür hızında” beş gün içerisinde tamamlandı.

Açıkhava ve sosyal medyada yer alacak olan kampanya Birleşik Krallık için hazırlanmış olsa da diğer pazarlarda da kullanılabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.