Araştırmada Yenilikler Konferansı 2 Haziran’da

Four Seasons Bosphorus'ta gerçekleşecek etkinliğin gündemine göz atın.

31.05.2016 - 15:34 | Haluk Kasarcı

Araştırmada Yenilikler Konferansı 2 Haziran'da

Ipsos tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Araştırmada Yenilikler Konferansı 2 Haziran 2016 Perşembe günü, Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştiriliyor. Her yıl, araştırma ve pazarlama alanlarındaki global yenilikleri Türkiye’deki sektör profesyonelleriyle paylaşmak üzere hayata geçirilen konferansa bu yıl Ipsos CEO’su Sidar Gedik başkanlık edecek.

Bu yıl da tüm gelirleri bağışlanacak olan konferans 2016 ayağında Barış için Müzik Vakfı’yla işbirliği yapıyor. Konferansa katılım bedellerinin tamamı Barış İçin Müzik Vakfı’na bağışlanacak. Toplanan bağışlarla çocuklara karşılıksız müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış İçin Müzik’in yeni kurulacak orkestrasının tüm masraflarının karşılanması hedefleniyor.

Tüm güne yayılan doyurucu program

Sidar Gedik yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak konferansta birbirinden önemli konu ve konuklar gündemde olacak. Ipsos COO’su Steve Levy “Etkili Marka Olmanın Sırları”nı, Ipsos Chief Knowledge Officer Simon Atkinson ise “Dünyayı Yeniden Şekillendiren 10 Mega Trend”i katılımcılarla paylaşacak.

Merak edenler, konferansın detaylı programına buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.