MediaCat

Zlatan Ibrahimovic hikâyesini Volvo için anlatıyor

Ünlü futbolcu Volvo’nun yeni reklamı için kamera karşısında.

Zlatan Ibrahimovic hikâyesini Volvo için anlatıyor

Geçen yıl, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı işbirliğiyle, açlıkla mücadele eden 50 kişinin ismini geçici dövmeyle vücudunda sergileyen ve mevzubahis “805 Milyon İsim” kampanyasıyla Forsman & Bodenfors Gothenburg’un Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin Branded Content & Entertainment kategorisinde Altın Aslan almasına katkı sağlayan İsveçli Zlatan Ibrahimovic, bu kez İsveç’in en ikonik sporcularından biri ve Milli Takım’ın kaptanı sıfatıyla Volvo reklamında hayatına dair üç buçuk dakikalık bir konuşma yapıyor.

Euro 2016’yı fırsat bilen Volvo’nun V90 modeli için hazırladığı reklam filmi “Prologue”un müziğinin Gladiator, Inception ve Interstellar gibi filmlerin müziklerini hazırlayan Oscar ödüllü bestekâr Hans Zimmer imzası taşıdığını da ekleyelim.

Daha önce izlemeyenler ve/veya bir kez daha izlemek isteyenler için “805 Milyon İsim” kampanyasının vaka çalışması aşağıda:

Kaynak: The Drum

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.