MediaCat

Araçla buzda dans

Citroën’den ticari araçlarıyla sahiplerinin uyumunu vurgulayan kampanya.

Ticari araç reklamlarında aracın sağlamlığının vurgulanması kimseyi şaşırtmaz. Elektrikli ticari aracı Berlingo için yayınladığı reklam filminde Citroën farklı bir yoldan ilerliyor ve bir Berlingo ile sahibinin sahnesine konuk oluyor.

BETC Paris imzalı eğlenceli kampanyada bir çalışan ve Berlingo’su, Joe Cocker’ın Up Where We Belong şarkısı eşliğinde buzda dans ederken görülüyor. İkili performanslarına kusursuz uyumla devam ederken, Berlingo’nun bir araçtan çok bir ortak gibi hissettirdiği fikri vurgulanıyor. İşlerdeki ufak gecikmeden ötürü özrün de iletildiği filmin yönetmen koltuğunda Max Malkin oturuyor.

Ajansın başkanı ve kreatif direktörü Stephane Xiberras, Citroën‘in diğerleri gibi bir otomobil markası olmadığını ve bu sebeple de farklı bir reklam yaptıklarını söylüyor.

Aracın ağırlığını taşıyabilecek sağlamlığa ve büyüklüğe sahip bir buzdan zemin gerekliliğinden ötürü filmin çekimleri Finlandiya’da, Helsinki’de gerçekleştirildi. Markanın tamamen elektrikli profesyonel serisinin lansmanını destekleyen kampanya televizyon, dijital ve sosyal medyada yer alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.