MediaCat

Apple konser turunda

Apple’ın 16 sanatçının sahne heyecanına ortak olduğu yeni kampanyasında Türkiye’den Gaye Su Akyol da yer alıyor.

Apple konser turunda

Apple, iPhone kameralarının marifetlerini göstermek amacıyla bir süredir devam eden Shot on iPhone konseptine yeni bir kampanyayla devam ediyor.

Yeni kampanyası On Tour ile 16 sanatçının sahne performansına tanık olan ve konserleri sanatçıların bakış açısıyla kayda alan Apple‘ın dijital platformların yanı sırada fotoğraflarla açıkhavada da yer alan kampanyası TBWA\Media Arts Lab imzası taşıyor.

Kampanya kapsamında Florence & the Machine, FKA twigs ve Kamasi Washington konserleri için birer kısa belgesel hazırlayan Apple’ın her biri iPhone XS ile çekilen belgeselleri YouTube’un yanı sıra Apple Music ve Apple’ın IGTV’sinde yayınlanacak.

FKA twigs, CHAI, Kacey Musgraves, Kamasi Washington, Florence + the Machine, Tyler – the Creator, IDLES, Lizzo, Travis Scott, Tierra Whack, Leon Bridges, Skrillex, Sebastián Yatra, Jay de la Cueva ve Little Big’in yer aldıkları kampanyada Türkiye’den de Gaye Su Akyol bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.