MediaCat

Anneler de rap yapar

Singapur, rap dünyasına yeni bir yıldız kazandırıyor.

Anneler de rap yapar

Anneler Günü yaklaşırken reklam filmleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bazı reklam filmleri ise tüketicilerin dikkatini çekebilmek için alışılageldik sınırların ötesinde ilerleme yoluna gidiyor.

Söz konusu reklam filmlerine bir örnek de Singapur’dan geliyor.

Asya ülkelerinde faaliyet gösteren e-ticaret şirketinin Singapur “şubesi” Lazada Singapore, yayınladığı sıradışı reklam filminde Anneler Günü’nde hediye telaşına düşen evlatların gönlüne su serpmeyi hedefliyor.

Bir annenin tek arzusunun, çocuğundan ilgi ve sevgi görmek olduğuna dair cümleler duyacağımız klişe bir Anneler Günü reklam filmi gibi başlayan film, annenin çocuğundan almak istediği hediyeler listesi üzerine yazdığı bir rap şarkısına dönüşerek bir rap müzik klibine bürünüyor. Bambaşka haliyle “Muminem”, şarkıda iş ve ev arasında sıkışıp kaldığından bahsediyor ve hediye taleplerini sıralıyor. Mikrofon oğluna geçince de devreye Lazada giriyor; annenin talepleri de karşılanmış oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.