MediaCat

Angry Birds 10 yaşında

Angry Birds 10’uncu yaşında öfkeyi iyiliğe çevirme peşinde.

Angry Birds 10 yaşında

Oyun severlerin beğenisine 10 yıl önce sunulan ve türlü versiyonları günümüze dek 4,5 milyardan fazla indirilen Angry Birds, 10’uncu yaşını öfkenin iyiliğe çevrilebileceğini gösteren bir kampanyayla kutluyor.

Aralık ayına dek sürecek bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapacak Droga5 New York imzalı #BringTheAnger kampanyasının ilk aşamasını öfkeyle çalışan scooter’lar oluşturuyor. Satışa sunulmayan Rage Rider adlı scooter’ın enerji kaynağı, sürücüsünün öfke dolu çığlıkları. Çığlık ne kadar şiddetli olursa, scooter da o kadar hızlı gidiyor.

Kampanya kapsamında UNICEF ile de işbirliği yapılıyor. Angry Birds 2 mobil oyununda bu ay içerisinde patlatılan domuzlar, iyiliğin yayılması için kullanılıyor. Oyun içi etkinliğin sonlanmasının ardından, zor koşullarda yaşayan çocukların eğitimi için kullanılmak üzere UNICEF’e 100 bin dolar bağışlanacak.

Öfkenin kazanca çevrildiği bir diğer uygulama olan Angry Birds otomatında ise öfkeyle atılan tekme, yumruk ve çığlıklar ödüle dönüşecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.