MediaCat

Anadolu Hayat Emeklilik’te üst düzey atama

Şirketin genel müdürlük pozisyonunu dolduracak isim belli oldu.

Anadolu Hayat Emeklilik’te üst düzey atama

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektöründe faaliyet gösteren Anadolu Hayat Emeklilik’te genel müdürlük görevine şirketin genel müdür yardımcılığını üstlenen Murat Atalay getirildi. Atalay, yeni görevine bugün itibarıyla başladı.

1973 yılında Ankara’da doğan Murat Atalay, yükseköğrenimini Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü’nde tamamladı. 1996 yılında Türkiye İş Bankası’nda uzman yardımcısı olarak çalışmaya başlayan Atalay, çeşitli şube ve genel müdürlük birimlerinde uzman ve yönetici olarak görev yaptı. Türkiye İş Bankası’nı temsilen, Anadolu Hayat Emeklilik’te ve Erişim Müşteri Hizmetleri’nde yönetim kurulu üyeliği de yapan Atalay, 2011 yılından itibaren Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölüm Müdürlüğü görevini üstlendi. 1 Kasım 2014’te Anadolu Hayat Emeklilik’e satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atanan Murat Atalay, 1 Nisan 2022 tarihi itibarıyla Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlük görevine getirildi.

2019 yılından bu yana sürdürdüğü Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlük görevinden emeklilik nedeniyle ayrılan Yılmaz Ertürk ise, İş Portföy Yönetimi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı olarak Türkiye İş Bankası Grubu’nda görev almaya devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.