Altınbaş Holding’e yeni CEO

Holdingin yeni CEO'su Mehmet Sait Kayahan oldu.

20.10.2016 - 14:45 | MediaCat

Altınbaş Holding'e yeni CEO

Mücevherat, finans, enerji, lojistik ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Altınbaş Holding’te icra kurulu başkanlığa görevine Mehmet Sait Kayahan atandı.

Tarsus Amerikan Lisesi’nin ardından Iowa Üniversitesi Makine Mühndisliği bölümünden mezun olan ve aynı üniversiteden inşaat mühendisliği diploması da alan Kayahan, kariyerine 1983 yılında Ankara Temelsu Mühendislik’te tasarım mühendisi olarak başladı. Interbank’ta kredi pazarlama yetkilisi, Türk Merchant Bank’ta görevli yönetim kurulu üyesi, Bitlis Holding’te murahhas aza, Medya Holding’te finansman koordinatörü, Turktell Bilişim Servisleri’nde yönetim kurulu üyesi ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerinde bulunan Mehmet Sait Kayahan 2004 – 2016 yıllarında Bilyoner.com’un genel müdürlüğünü üstlendi.

19 Ekim 2016 itibarıyla Altınbaş Holding İcra Kurulu Başkanı olarak görevine başlayan Mehmet Sait Kayahan’ın devraldığı görevi 2000 yılından 19 Ekim 2016’ya kadar sürdüren Cengiz Biçer ise Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak çalışmalarına devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.