Serenay Sarıkaya’dan sürpriz ziyaret

Sarıkaya, yeni filmi için hayranlarıyla sürpriz bir kampanyada buluştu.

20.10.2016 - 14:01 | MediaCat

Serenay Sarıkaya'dan sürpriz ziyaret

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in paylaştığı; Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu’nun oyuncu kadrosunda yer aldıkları İkimizin Yerine yarın vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Umut Turagay’ın üstlendiği, senaryosunuysa Pınar Bulut’un yazdığı İkimizin Yerine’nin dijital iletişim çalışmaları kapsamında filmin sosyal medyadaki takipçilerinden Facebook frame özelliğiyle profil fotoğraflarını değiştirmelerini isteyen Dijitalartı, katılımcılar arasından seçtiği 20 kişiyi filmin ilk 10 dakikasını izlemek üzere özel bir salonda bir araya getirdi.

Türkiye’nin farklı illerinden gelen ve ödüllerinin filmin ilk 10 dakikasına erişmek olduğunu düşünen hayranlardan oluşan seyirci grubunu gösterimin sonunda bir sürpriz daha bekliyordu: Serenay Sarıkaya. Gösterim henüz sonlanmadan salona giren ve hayranlarıyla sohbet edip fotoğraf çektiren Sarıkaya’nın yer aldığı kampanya gizli kameralarla kaydedilerek internette yayınlandı.

YouTube’tan da paylaşılan videosu dört günde 168 bin kez izlenen kampanya Dijitalartı ve filmin yapımcısı Taff Pictures imzası taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.