MediaCat

Allianz Türkiye’ye yeni CMO

Okan Özdemir’den boşalan koltuğun yeni sahibi belli oldu.

Allianz Türkiye’ye yeni CMO

Kasım 2018’de Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Kurulu Üyeliği görevine atanan Okan Özdemir’den boşalan CMO koltuğunun yeni sahibi Onur Kırcı oldu. Atama kapsamında pazarlama ve dijital sigortalar direktörlüğünün yanı sıra icra kurulu üyeliği görevini de üstlenen Kırcı, Allianz Türkiye Dijital Sigortalar Takımı’na da liderlik edecek.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini sırasıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği ve Marmara Üniversitesi İşletme Bölümlerinde tamamlayan Onur Kırcı kariyerine 2002 yılında Citibank Müşteri Temsilcisi olarak başladı. Allianz Türkiye Ailesi’ne 2003 yılında katılan Kırcı, şirket bünyesinde acente temsilcisi, bölge müdürü, acente koordinasyon müdürü ve kanal yönetimi grup başkanı gibi pozisyonlarda görev aldı.

Onur Kırcı, Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü & İcra Kurulu Üyesi görevlerinden önce Allianz Türkiye Kanal Yönetimi, İş ve Strateji Geliştirme Direktörü görevinde bulunuyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.