MediaCat

Allianz Türkiye’de üst düzey atama

Allianz Türkiye’de sağlık sigortaları genel müdür yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Allianz Türkiye’de üst düzey atama

Fonksiyon bazlı yapılanmadan iş odaklı yapılanmaya geçiş sağlayan çevik dönüşümün başrolde olduğu yeni döneme yeni yönetim yapısıyla giriş yapan Allianz Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Kurulu Üyeliği görevine Okan Özdemir atandı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamasının ardından European School of Management and Technology’de işletme üzerine yüksek lisans eğitimi alan Okan Özdemir, kariyerine 1996 yılında Barem Research International’da adım attı. Allianz Türkiye bünyesine 2001 yılında katılan Özdemir, 2016 yılında Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Kurulu Üyeliği’ne atandı ve CMO olarak görev yaptığı iki yıl süresince Allianz Türkiye’ye Felis Ödülleri, Effie ve Kristal Elma gibi organizasyonlardan çeşitli ödüller kazandırdı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.