Alacakaranlık kuşağı: Yan koltukta oturan adam

Işıklar sönünce başlayan 120 dakikalık işkenceniz.

19.04.2017 - 11:24 | Arzu Nilay Kocasu

Alacakaranlık kuşağı: Yanınızdaki koltukta oturan adam

Yeni teknolojiler ve evin mahremiyetiyle birlikte gelen konfora inat pek çokları için sinema salonları hâlâ yedinci sanatın deneyimlenebileceği en ideal mekânlar olmaya devam ediyor. Dev perdesi, gelişkin ses sistemi ve filme eşlik edecek onlarca yiyecek içecekle izleyiciye tam teşekküllü bir deneyim sunan sinema salonları söz konusu olduğunda yine de endişelenilmesi gereken bir mesele var: Yanınıza kim oturacak?

Salı günleri Birleşik Arap Emirliklerindeki herhangi bir VOX sinemasında film izlemek isteyen üyelerine ikinci bir sinema bileti hediye ederek sevgili üyelerinin yanına seyir keyiflerini baltalayacak insanların oturmasının önüne geçmek isteyen Dubai menşeli telekomünikasyon menşeli du, “tek bir kişi ne kadar rahatsızlık verebilir ki?” diyen şüpheciler için bir reklam filmi yayınladı.

Gerçek hikâyelerden ve insanlardan ilhamla hayat bulan bir dizi “karanlık” karakterin yer aldığı Leo Burnett Dubai imzalı reklam filminin yönetmen koltuğunda Ali Ali ve Maged Nassar oturuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: du
  • Reklam Ajansı: Leo Burnett Dubai
  • Yapımevi: Goodpeople
  • Yönetmenler: Ali Ali, Maged Nassar
Kaynak: Reddit

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.