Paranın sosyal hali: Tosla

AkÖde Genel Müdürü Sitare Sezgin'le Tosla'nın ulaştığı pazar konumunu, gençlerin hayatına kattıklarını ve pandemi Türkiye'sinde yaşanan dönüşümlere nasıl yanıtlar verdiğini konuştuk.

Advertorial 12.10.2020 - 09:36 | MediaCat

Dijital dönüşümü tüm dünya gibi Türkiye’nin de hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir şekilde yaşadığını görebiliyoruz. Özellikle Mart ayından bu yana ülke genelinde e-ticaret endüstrisi hatırı sayılır büyüme oranları elde ederken, tüketiciler nazarında da dijital ödeme sistemlerinde yenilikçi uygulamalar sunan markalar daha çok tercih edilir oldu.

AkÖde’nin Eylül 2019 yılında lansmanını yaptığı Tosla, para transferi ve ödemeler başta olmak üzere basit finansal işlemleri eğlenceli, kolay ve hızlı bir hale getiriyor. “Paranın sosyal hali” olarak konumlandırılan Tosla birinci yılını geride bırakmışken AkÖde Genel Müdürü Sitare Sezgin’le geçen bir yıl içinde Tosla’nın ulaştığı pazar konumunu, gençlerin hayatına kattıklarını ve pandemi Türkiye’sinde yaşanan dönüşümlere nasıl yanıtlar verdiğini konuştuk.

İşte keyifli söyleşimiz…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.